درباره ما

شرکت مهرپارس در سال ۱۳۸۸ با رویکرد تولید دانش بنیان در حوزه های فنی و مهندسی تاسیس گردید. هم اکنون فعالیت در حوزه های مختلف فناوری اطلاعات و ارتباطات با ترکیبی از نخبگان دانشگاهی سوابق درخشانی را برای مهرپارس به ارمغان آورده است.

حوزه هایی همچون طراحی، تولید، بومی سازی و مشاوره در حوزه هایی نظیر زیرساخت های مبتنی بر وب، موبایل (Android, ios)، امنیت  داده و اطلاعات، مهاجرت به Open Source و مهاجرت به لینوکس، واقعیت افزوده و واقعیت مجازی و ….

احساس نیاز و خلاء جدی در فضای آموزشی و یادگیری با استفاده از بسترهای نوین آموزش مجازی و همچنین حضور همزمان متخصصین فناوری اطلاعات و متخصصین آموزشی و تربیتی در کنار یکدیگر موجب تاکید و حرکت پر شتاب مهرپارس به سمت فعالیت های عمیق و اثرگذار در حوزه طراحی تولید و بومی سازی سامانه های بسیار بزرگ آموزشی گردیده است.

در حال حاضر شرکت با ترکیب بسیار خوب متخصصین خود و با تکیه بر تجربه چندین ساله در بخش پیاده سازی و مشاوره اجرای طرح های فناورانه، دارای محصولات و سرویس های متعدد در حوزه های مختلف فناوری اطلاعات و به ویژه آموزش و یادگیری مجازی است. مهر پارس از سال ۹۶ علاوه بر انجام پروژه های سفارش مشتری خود توان خود را بروی سرویس های ملی در آمورش مجازی متمرکز نموده است و در آینده نه چندان دور نیز وارد حوزه های منطقه ای و بین المللی خواهد شد.